Siemacie !
Dziś mam bardzo zajebisty dzień dzięki moim kochanym przyjaciołom <3
Bez nich bym sobie nie poradziła <3
Irek <33.
Jesteś czymś najlepszym co mogło mnie spotkać w życiu z płci męskiej <3
Znam się z tobą trzy lata. Nie żałuje niczego z tobą związanego. No może tylko naszych 5 rozstawań się .
Ale dziękuje ci że jesteś nadal, bardzo ci dziękuje. A największe podziękowania za dziś. Wiedziałeś kiedy do mnie przyjść, wiesz kiedy jest źle. Dziękuje za to że byłeś, za rozmowę, za to wsparcie, za porady i po prostu za to że mnie mocno przytuliłeś. Naprawdę tego mi było trzeba <33 Aaa. I jeszcze dziękuje że byłeś ze mną dziś w tym szpitalu, sama bym tam nie wytrzymała, na prawdę. Jeszcze raz bardzo ci dziękuje ;**
Kocham cię ! <33 ;**
____________________________________
Madzik, Olćć, Aśś <33
Wam też wariaty bardzo dziękuje. To w sumie wy mi trochę otworzyłyście oczy. I to dzięki wam zaczęłam myśleć nad tym wszystkim. Bardzo, bardzo wam dziękuje. Następnym razem jak będzie mi odpierdalać to po prostu jebnijcie mnie i przywróćcie mnie do porządku, będę bardzo wdzięczna ;DD Kocham was ! <333333 ;*****
_______________________________
Małolat.
A co do ciebie. To dzięki ludziom wymienionym wyżej przejrzałam na oczy.
Chciałabym to zrobić teraz, już ale oczywiście ciebie nie ma, więc niestety będę musiała poczekać do poniedziałku. Ale oświadczam wszem i wobec że KONIEC Z NAMI.
Nie będziesz mnie tak traktował rozumiesz ? Nie będziesz ze mnie robił szmaty, którą byś tylko dupcył dla polepszenia własnego humoru. Koniec z tym ! Kobieta to nie zabawka. Nie wiem jak ludzie mogą być takimi chujami jak ty. Pewnie jesteś za głupi żeby zrozumieć to no ale jeśli rozumiesz (w co wątpię) to się kurwa zastanów nad sobą ! I nie pomiataj tak ludźmi, a przede wszystkim kobietami. Ogarnij się człowieku. !
Żegnam cię na zawsze ! Nie chce cię więcej widzieć ani znać.
________________________________
A teraz mniej więcej o tym co u mnie.
U mnie ogólnie teraz bardzo dobrze.
Matka na szczęście w szpitalu. Leczenie 6 tygodni. Tak szczerze nikt nie wierzy że jak wyjdzie to nie będzie piłą. Dziś ojcu uświadomiłam że jak matka wróci i będzie piłą to ja wychodzę z domu i nie wracam więc żeby przypadkiem nie był zdziwiony jak mnie w domu nie będzie. Bo na serio mam tego wszystkiego dość !
No to chyba tyle ; ]
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz