Siemacie !
Znowu mam małe zaległości co do tego bloga. Ale w ogóle nie mam kiedy pisać .
Dzisiaj zacznę od tego co u mnie. ; ]
No to u mnie do dupy. Mam zjebany humor od tygodnia. Wiem że przez ostatnie złe wydarzenia. I ten tydzień przesiedziany w domu, bez chodzenia do szkoły. Nie mogę tak. Bo wszystkie złe wspomnienia do mnie wracają. Nie mogę już tego ogarnąć. To jest straszne.. Nie radzę sobie z tym wszystkim. Ostatnio coraz częściej myśle jak dobrze że mam przyjaciół, znajomych bo bez niech już by mnie nie było na tym świecie. Niestety taka prawda. Źle się dzieje na tym świecie...
Znowu kolejny chłopak przyszedł, rozkochał mnie w sobie, powiedział że kocha że mu zależy, a zaraz olał i zostawił jak szmatę. Oni nie widzą że to rani. Jak im to kurwa sprawia taką przyjemność to niech sobie na dziwki idą. Zawsze trafiam na tych co najbardziej nie potrzeba ..
Jest tak że przychodzi jeden, zrobił nadzieje, wykorzystał i zostawił.
Potem drugi przyszedł, zrobił nadzieje, obiecał, rozkochał i zostawił.
Potem trzeci przyszedł rozkochał, zrobił nadzieje na lepsze jutro, obiecał i zostawił.
Potem czwarty który ma nadzieje, zakochał się po uszy, zależy mu w chuj, a zachowuje się tak że masakra, nawet nie mam siły tego pisać.
I piąty.. który kocha i w chuj mu zależy od roku .. A mi kurwa przeszkadza tylko jego wzrost .. Nie komentujcie tego, proszę ..
Są tacy zajebiści, a zostawiają jak szmatę. Są tacy którzy kochają szczerze, a zachowują się masakrycznie. I są tacy którzy są zajebiści w chuj, a po prostu są na przykład niżsi o głowę .
No kurwa i jak tu człowiek ma się nie wkurwić ? No powiedzcie mi .
Ja już kurwa nic nie ogarniam. !
http://www.youtube.com/watch?v=XI022RY5pYE&feature=player_embedded#!
Nie ogarniam tego fałszu na twarzach wielu ludzi
To prawda, że czas zmienia wszystko i wszystkich
Tylko zastanawiam się czemu na gorsze..
Nie ogarniam tego fałszu,nie ogarniam tylu słów.
Mam dość tego życia, mam dość tych krętych dróg.
Kiedyś parę lat temu wszystko było takie proste,
Jedyną porażką była jedynka w szkole.
Było fajnie... Pamiętam, zostały fotografie, numery telefonów mam, ale gdzie zasięg?
Brakuje mi tych ludzi, brakuje tamtych czasów, tych szczerych słów, po prostu zero fałszu.
Życie pisane na kartkach, nie wiesz to posłuchaj
Nie obchodzi mnie to czy trafia to do ucha.
Nie ogarniam tego fałszu, nie ogarniam siebie.
Nie mów do mnie więcej, bo już w to nie wierze
_______________________________________________
Moja matka. Nie nawidze jej -.-
Przychodzi na przepustki do domu. Wkurwia mnie tylko i tyle. !
Przylazła dziś i przyprowadziła do domu jakieś kurwa dziadostwo. Ja pierdole. I jak tu człowiek ma kurwicy nie dostać ?
No przecież się nie da. Pokłóciła się dziś tak z ojcem że masakra. I oczywiście powiedziała że ja wyjdzie z tego szpitala to bierze z ojcem rozwód albo separacje bo ona już nie może. To my kurwa przy niej nie możemy ! Ja pierdole co za baba no kurwa. Darli oczywiście ryje przez dobre 30 minut. A ja tylko zamknęłam się w pokoju, założyłam słuchawki i olałam.. A łzy same mi zaczęły lecieć .. Dramat ! Oczywiście ja jestem ZA tym rozwodem. W końcu będę miała święty spokój..
http://www.youtube.com/watch?v=S7cnWK1WzZU
Kto zrozumie ile zła, przynosi co dzień świat
Ile jeszcze zła, uniesie życia bark
Ile jeszcze skarg, doniesie na nas czas
Ile każde z nas, udźwignie w sobie ran
Kawałek z życia boli bardziej niż jego całość
Zawołać o pomoc okazuje sie czymś za mało
Nie wystarczy podać mi reki na zakręcie
Gubię sie gdy mam przed sobą tą ciemną przestrzeń
Idąc przed siebie, próbując zapomnieć
Potykam sie o fakty i o miliony tych wspomnień
Pytam się siebie, jak długo wytrzymam
Bo tracę juz grunt, nie mam sie czego przytrzymać
Zdana na siebie, próbuję z tym walczyć
I dopisać znów marny scenariusza ciąg dalszy
Nie wiem jak długo mam biec przed siebie
Szukając szczęścia w ciemności objęciach
Idąc przed siebie, ciemna ulicą
Znów płyną łzy bo wiem, że to droga do nikąd
Wołam o pomoc, lecz nikt nie słyszy
To na co mogę liczyć to jedynie odpowiedz ciszy
I nienawidzę słów będzie dobrze
Bo po tych słowach każdy po prostu odszedł
Co będzie dalej zostawiam życiu
A sama będę istnieć w cienia ukryciu
Kto zrozumie ile zła, przynosi co dzień świat
Ile jeszcze zła, uniesie życia bark
Ile jeszcze skarg, doniesie na nas czas
Ile każde z nas, udźwignie w sobie ran.
____________________________________________________
No to jedziemy dalej. ^ ^
Oluś <33
Dziękuje że napisałaś i powiedziałaś co cię boli. Bardzo ci za to dziękuje. I że dalej mi ufasz.
Bardzo się z tego ciesze. <3
Obiecałyśmy sobie że się obie postaramy i mam nadzieje że sprostamy <3
Pamiętaj że zawsze możesz na mnie liczyć .
Kocham cię głupie mój ; **** <333
Madzik <33
Ehh. Do ciebie to ja czasem nerwów już nie mam. Ale i tak cię kocham <3
Jestem z tobą co kolwiek by się nie działo i pamiętaj o tym .
Zawsze jestem. Pisz, dzwoń co kolwiek. Nie obiecuje że pomogę ale się z tobą pośmieje, popłacze czy posmucę.
Kocham cię misiek ;**** <333
Aśś. <33
Kotek ciebie się też to wszystko tyczy. Możesz zawsze na mnie liczyć. Zawsze <3
Kocham cię ; **** <333
Bardzo, bardzo wam dziękuje że jesteście .!
Nie odchodźcie nigdy <3
piątek, 30 września 2011
środa, 21 września 2011
Szczęśliwa ! ;D ... w połowie..
Siemacie !
Troszku mnie tu nie było, niestety. Ale już weszłam i piszę. A ta notka zapowiada się na trochę długą ;D
W ostatnich dniach wydarzyło się dużoo nowych rzeczy ^ ^
Zacznę o tych gorszych. A więc :
______________
Dziś do szkoły wróciła Ola po czterech dniach nieobecności. Ucieszyłam się z tego bo miałam nadzieje że będzie znowu super bekowo i będzie można w końcu w czwórkę pogadać. Ale okazało się całkowicie odwrotnie..
Wczoraj jak pisałam z nią na gg to nie dała żadnej buźki i pisała chamsko do Aśś tak samo. Pomyślałam ze ma jakiś gorszy dzień czy humor ale dziś już przegięła -.- Nie przywitała się ani ze mną ani z dziewczynami, wogóle się nie odzywała przez cały dzień, chodziła wszędzie sama. Pisałam z nią liścik na angielskim. Dowiedziałam się że to my przestałyśmy się do niej odzywać, że jej to nie robi różnicy i mamy się nią wgl nie przejmować . Mówiłaś że ja się zmieniłam, zrobiłam chamska. Zrozumiałam to i wróciłam do mojej starej normalności, a ty co ? Co ty odpierdalasz ? Ty się w chuj zmieniłaś, zrobiłaś się strasznie chamska i olałaś nas wszystkie. Liczy się teraz dla ciebie ta cała Wikunia -.- Wkurwia mnie to. I co teraz będzie z naszą paczką ?
____________________________
Aśś. <33
Kotku mój <3 Nie przejmuj się tym chujem. <3 Jestem z tobą <3 Zawsze możesz na mnie liczyć. Nie przejmuj się to co Olka o tobie gada bo to same brednie. Nie wiem jak twoja przyjaciółka mogła ci coś takiego powiedzieć. No ale okey. Kocham <3333 ;*****
_____________________________
Madzik <33
Misiek <3 Ty też się trzymaj <33 Jestem z tobą <3 Wiem że wybierzesz dobrze. I tak już zrozumiałaś co do Kamila i Klaudii. Cieszę się z tego <3 Teraz wiesz że możesz mnie czasem słuchać ? ;D Daj szanse i spróbuj z Jogurtem. Wydaje mi się że wam sie uda ; ]] Szczęścia moja kochana ;*** <333 Kocham ;**** <333
________________________
M <3
Hmm. Co do ciebie ? To nie będę pisać o co dokładnie chodzi bo czuta tego bloga kilka osób które nie powinno. Ale wiedzą te osoby które mają wiedzieć. To dzięki tobie teraz jestem zajebiście szczęśliwa. Dzięki tobie chce wstać i iść. Pewnie dużo osób które czyta mojego bloga pomyśli że skaczę z kwiatka na kwiatek ale tak nie jest. Nie daje dupy tu i tam ani nic z tych rzeczy. M <3 jest kimś kto był od zawsze. Dosłownie. Tylko były wakacje, ferie potem się wracało i zapominało. A przynajmniej się starało zapomnieć. A teraz ? Wiem że mnie kochasz ;** Też cię kocham Misiu ;** I to tak bardzoo <3 Dajesz mi tyle radości że nie potrafię tego opisać. Gdy przychodzi od ciebie wiadomość na gg czy przychodzi mi sms od ciebie to od razu mam zaciesz. Przewinę tu mojego ulubionego sms'a od ciebie <3
" Będę cię tulasił i buział :* tak ze jeszcze będziesz miała dosyć :p kocham cię mój ty skarbeczku :* pragnę przytuliś twoje ciałko, pieścić, całować twe usta :*** "
Kocham tego sms'a <33 Dziękuje ci że jesteś. I mam tylko nadzieje że będziesz jak najdłużej <33 :***************
__________________________
Oprócz wydarzeń opisanych wyżej to co jeszcze u mnie ?
Chodzę do mamy prawie codziennie. Ehh. Czasem już nie wyrabiam.. Jak ja widze tamtych ludzi z tego oddziału to aż mam ciarki. Masakra. Powiem tyle że jak ktoś tego na własne oczy nie zobaczy to nie będzie wiedział jak to jest. Oczywiście nikomu tego nie życzę. A wracając do tematu to moja mama chodzi na zwolnionych obrotach tak też mówi. Dużo gorzej kontaktuje. To chyba przez lekarstwa. Ehh. Straszne to jest. A co mnie najbardziej przeraziło to że mi dziś powiedziała że ma lęki. Boi się wyjść na ulice .. Masakra. Ale z drugiej strony dobrze że się leczy. Bo w końcu zajebiście jest iść do niej przytulić się i czuć że nie śmierdzi alkoholem, że jest po prostu trzeźwa. I można z nią pogadać o wszystkim. Mam nadzieje że będzie tylko lepiej. ; ]
No to na tyle dziś ; ]
Dziękuje wszystkim osobą które to wgl czytają. ; ]
Narazie, trzymajcie się ; *
Troszku mnie tu nie było, niestety. Ale już weszłam i piszę. A ta notka zapowiada się na trochę długą ;D
W ostatnich dniach wydarzyło się dużoo nowych rzeczy ^ ^
Zacznę o tych gorszych. A więc :
______________
Dziś do szkoły wróciła Ola po czterech dniach nieobecności. Ucieszyłam się z tego bo miałam nadzieje że będzie znowu super bekowo i będzie można w końcu w czwórkę pogadać. Ale okazało się całkowicie odwrotnie..
Wczoraj jak pisałam z nią na gg to nie dała żadnej buźki i pisała chamsko do Aśś tak samo. Pomyślałam ze ma jakiś gorszy dzień czy humor ale dziś już przegięła -.- Nie przywitała się ani ze mną ani z dziewczynami, wogóle się nie odzywała przez cały dzień, chodziła wszędzie sama. Pisałam z nią liścik na angielskim. Dowiedziałam się że to my przestałyśmy się do niej odzywać, że jej to nie robi różnicy i mamy się nią wgl nie przejmować . Mówiłaś że ja się zmieniłam, zrobiłam chamska. Zrozumiałam to i wróciłam do mojej starej normalności, a ty co ? Co ty odpierdalasz ? Ty się w chuj zmieniłaś, zrobiłaś się strasznie chamska i olałaś nas wszystkie. Liczy się teraz dla ciebie ta cała Wikunia -.- Wkurwia mnie to. I co teraz będzie z naszą paczką ?
____________________________
Aśś. <33
Kotku mój <3 Nie przejmuj się tym chujem. <3 Jestem z tobą <3 Zawsze możesz na mnie liczyć. Nie przejmuj się to co Olka o tobie gada bo to same brednie. Nie wiem jak twoja przyjaciółka mogła ci coś takiego powiedzieć. No ale okey. Kocham <3333 ;*****
_____________________________
Madzik <33
Misiek <3 Ty też się trzymaj <33 Jestem z tobą <3 Wiem że wybierzesz dobrze. I tak już zrozumiałaś co do Kamila i Klaudii. Cieszę się z tego <3 Teraz wiesz że możesz mnie czasem słuchać ? ;D Daj szanse i spróbuj z Jogurtem. Wydaje mi się że wam sie uda ; ]] Szczęścia moja kochana ;*** <333 Kocham ;**** <333
________________________
M <3
Hmm. Co do ciebie ? To nie będę pisać o co dokładnie chodzi bo czuta tego bloga kilka osób które nie powinno. Ale wiedzą te osoby które mają wiedzieć. To dzięki tobie teraz jestem zajebiście szczęśliwa. Dzięki tobie chce wstać i iść. Pewnie dużo osób które czyta mojego bloga pomyśli że skaczę z kwiatka na kwiatek ale tak nie jest. Nie daje dupy tu i tam ani nic z tych rzeczy. M <3 jest kimś kto był od zawsze. Dosłownie. Tylko były wakacje, ferie potem się wracało i zapominało. A przynajmniej się starało zapomnieć. A teraz ? Wiem że mnie kochasz ;** Też cię kocham Misiu ;** I to tak bardzoo <3 Dajesz mi tyle radości że nie potrafię tego opisać. Gdy przychodzi od ciebie wiadomość na gg czy przychodzi mi sms od ciebie to od razu mam zaciesz. Przewinę tu mojego ulubionego sms'a od ciebie <3
" Będę cię tulasił i buział :* tak ze jeszcze będziesz miała dosyć :p kocham cię mój ty skarbeczku :* pragnę przytuliś twoje ciałko, pieścić, całować twe usta :*** "
Kocham tego sms'a <33 Dziękuje ci że jesteś. I mam tylko nadzieje że będziesz jak najdłużej <33 :***************
__________________________
Oprócz wydarzeń opisanych wyżej to co jeszcze u mnie ?
Chodzę do mamy prawie codziennie. Ehh. Czasem już nie wyrabiam.. Jak ja widze tamtych ludzi z tego oddziału to aż mam ciarki. Masakra. Powiem tyle że jak ktoś tego na własne oczy nie zobaczy to nie będzie wiedział jak to jest. Oczywiście nikomu tego nie życzę. A wracając do tematu to moja mama chodzi na zwolnionych obrotach tak też mówi. Dużo gorzej kontaktuje. To chyba przez lekarstwa. Ehh. Straszne to jest. A co mnie najbardziej przeraziło to że mi dziś powiedziała że ma lęki. Boi się wyjść na ulice .. Masakra. Ale z drugiej strony dobrze że się leczy. Bo w końcu zajebiście jest iść do niej przytulić się i czuć że nie śmierdzi alkoholem, że jest po prostu trzeźwa. I można z nią pogadać o wszystkim. Mam nadzieje że będzie tylko lepiej. ; ]
No to na tyle dziś ; ]
Dziękuje wszystkim osobą które to wgl czytają. ; ]
Narazie, trzymajcie się ; *
sobota, 17 września 2011
Pojebało się wszystko !
Siemacie !
Trochę mnie tu nie było ale to dlatego że nie ogarniałam tego tempa tygodnia i wszystkich nowych wrażeń .
Co prawda dalej nie ogarniam nowych wrażeń ale coś napisać trzeba. Będzie mi lżej .. Chyba .
No to narazie tak ogólnie mówiąc wszystko się zjebało, no prawie wszystko.
________________________
Irek..
Ehh.. Kurwa.
To co było w ostatnich dniach nic dla ciebie nie znaczyło ?
Przecież byliśmy tak blisko. Znowu mi obiecałeś, znów narobiłeś mi nadzieji w chuj.
A wczoraj to zniszczyłeś. Zastanów się co robisz. ! Nie widziałeś że bym zajebiście szczęśliwa bo byłeś ! Bo miałam nadzieje ! Bo po prostu wiedziałam że jak się spotkamy to mnie przytulisz. Odmówiłam dziewczynie która na mnie leci spotkania bo czekam kurwa na ciebie idioto ! Nie jestem w stanie się popatrzyć na jakiegoś chłopaka i powiedzieć o ładny itd. Bo ty się dla mnie liczysz .. Zrozum to w końcu .. A ja myślałam że ty się zmieniłeś... Jak 'wydoroślejesz' i będziesz wiedział czego chcesz to daj mi znać .. <3.
________________________________
Aśś. <33
Kotek <3 Trzymaj się. <3 Wiesz że jestem z tobą i zawsze możesz na mnie liczyć. Musisz robić tak jak ci ostatnio mówiłam. Wiem ze to jest w chuja trudne ale to jest najlepsza metoda. Jak coś to wal zawsze kiedy masz jakiś problem . Kocham <33
_________________________________
Madzik <33
Ty też się trzymaj <3 Damy kurwa radę. Poradzimy sobie zobaczysz. Byle tobie się teraz z Jogurtem ułożyło ;D To jest teraz ważne. Jak ty będziesz szczęśliwa to ja też. Kocham <33
_________________________________
I jeszcze jedna sprawa..
Te jebane szmaty -.- Kurwa.
Wczorajsza lekcja wychowawcza będzie mi się śniła po nocach jako najgorszy koszmar. Jak sobie to przypomnę od razu mam łzy w oczach i się trzęsę. Jak sobie przypomnę co oni mówili to dramat.
Boszz. A jak przypomni mi się Magda to już kurwa dosłownie ledwo siedze. Nigdy nie zapomnę jak byłaś wtulona we mnie i nie płakałaś ty ryczałaś .. Mi tylko łzy leciały bo też już nie dałam rady i dlatego że nie mogłam nic zrobić .. Nasza klasa to największa tragedia .. Ehh. Mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy bo ja się wykończę przychicznie..
Spadam. Może wieczorem coś jeszcze napiszę <3
Trochę mnie tu nie było ale to dlatego że nie ogarniałam tego tempa tygodnia i wszystkich nowych wrażeń .
Co prawda dalej nie ogarniam nowych wrażeń ale coś napisać trzeba. Będzie mi lżej .. Chyba .
No to narazie tak ogólnie mówiąc wszystko się zjebało, no prawie wszystko.
________________________
Irek..
Ehh.. Kurwa.
To co było w ostatnich dniach nic dla ciebie nie znaczyło ?
Przecież byliśmy tak blisko. Znowu mi obiecałeś, znów narobiłeś mi nadzieji w chuj.
A wczoraj to zniszczyłeś. Zastanów się co robisz. ! Nie widziałeś że bym zajebiście szczęśliwa bo byłeś ! Bo miałam nadzieje ! Bo po prostu wiedziałam że jak się spotkamy to mnie przytulisz. Odmówiłam dziewczynie która na mnie leci spotkania bo czekam kurwa na ciebie idioto ! Nie jestem w stanie się popatrzyć na jakiegoś chłopaka i powiedzieć o ładny itd. Bo ty się dla mnie liczysz .. Zrozum to w końcu .. A ja myślałam że ty się zmieniłeś... Jak 'wydoroślejesz' i będziesz wiedział czego chcesz to daj mi znać .. <3.
________________________________
Aśś. <33
Kotek <3 Trzymaj się. <3 Wiesz że jestem z tobą i zawsze możesz na mnie liczyć. Musisz robić tak jak ci ostatnio mówiłam. Wiem ze to jest w chuja trudne ale to jest najlepsza metoda. Jak coś to wal zawsze kiedy masz jakiś problem . Kocham <33
_________________________________
Madzik <33
Ty też się trzymaj <3 Damy kurwa radę. Poradzimy sobie zobaczysz. Byle tobie się teraz z Jogurtem ułożyło ;D To jest teraz ważne. Jak ty będziesz szczęśliwa to ja też. Kocham <33
_________________________________
I jeszcze jedna sprawa..
Te jebane szmaty -.- Kurwa.
Wczorajsza lekcja wychowawcza będzie mi się śniła po nocach jako najgorszy koszmar. Jak sobie to przypomnę od razu mam łzy w oczach i się trzęsę. Jak sobie przypomnę co oni mówili to dramat.
Boszz. A jak przypomni mi się Magda to już kurwa dosłownie ledwo siedze. Nigdy nie zapomnę jak byłaś wtulona we mnie i nie płakałaś ty ryczałaś .. Mi tylko łzy leciały bo też już nie dałam rady i dlatego że nie mogłam nic zrobić .. Nasza klasa to największa tragedia .. Ehh. Mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy bo ja się wykończę przychicznie..
Spadam. Może wieczorem coś jeszcze napiszę <3
niedziela, 11 września 2011
Koniec nas ...
Siemacie !
Ehh.. Tak koniec nas.
Co do tego mam bardzo mieszane uczucia.. Niestety. Myślałam ze będzie mi lepiej, łatwiej, lżej, a wcale nie jest tak do końca. Niby jest mi lżej bo nie muszę myśleć co ubrać żeby ci się podobało i żebyś się nie darł, co mam mówić i jak się zachowywać żeby cię nie denerwować i żebyś przypadkiem nie zrobił mi krzywdy, idę do ciebie i myślę : bożee, on znowu będzie chciał jak mam mu odmówić żeby nie był zły, żeby się nie obraził albo nie wiadomo co jeszcze. To było chore . Ale trochę mi cię i nas szkoda.. Jednak ten miesiąc przez który byłeś 'normalny' był fantastyczny ale żałuje że to ty byłeś pierwszy.. że to tobie się oddałam .. Żałuje ..
Popatrz w moje oczy
Wiem to cię boli ale,
Wszystko się kiedyś kończy
Albo się pierdoli... kochanie ..
______________________________
Miałam dziś spotkać się z Irkiem ale oczywiście mój tatuś musiał sobie wymyślić wyjazd do sklepu -.-
I przepraszam Irek że się nie spotkaliśmy, a miałam taką ochotę się do ciebie przytulić <3
Dziś przeklinam każdą z chwil w których wywołałam łzy,
Żałuję moich słów które zadały Ci ból,
Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być,
Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam,
Bez Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie,
Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje się tłem
Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się
Wykonać pierwszy ruch by odzyskać Cię znów.
Wiem że nadejdzie ten dzień w którym spełni się mój sen
W którym będzie znowu tak jakby narodził się świat
Na nowo będę kraść Twych oczu jasny blask
Na nowo będę Ci upiększać każdą z chwil..
____________________________________
Madzik <3
Trzymaj się jestem z tobą <3
Naprawdę nie masz się czym przejmować, uwierz <3
Ważne że w przyjaźni jest wszystko okey <3
Ciesz się że nasza czwórka się trzyma ;D
Kocham cię ! <333 ;***
Ehh.. Tak koniec nas.
Co do tego mam bardzo mieszane uczucia.. Niestety. Myślałam ze będzie mi lepiej, łatwiej, lżej, a wcale nie jest tak do końca. Niby jest mi lżej bo nie muszę myśleć co ubrać żeby ci się podobało i żebyś się nie darł, co mam mówić i jak się zachowywać żeby cię nie denerwować i żebyś przypadkiem nie zrobił mi krzywdy, idę do ciebie i myślę : bożee, on znowu będzie chciał jak mam mu odmówić żeby nie był zły, żeby się nie obraził albo nie wiadomo co jeszcze. To było chore . Ale trochę mi cię i nas szkoda.. Jednak ten miesiąc przez który byłeś 'normalny' był fantastyczny ale żałuje że to ty byłeś pierwszy.. że to tobie się oddałam .. Żałuje ..
Popatrz w moje oczy
Wiem to cię boli ale,
Wszystko się kiedyś kończy
Albo się pierdoli... kochanie ..
______________________________
Miałam dziś spotkać się z Irkiem ale oczywiście mój tatuś musiał sobie wymyślić wyjazd do sklepu -.-
I przepraszam Irek że się nie spotkaliśmy, a miałam taką ochotę się do ciebie przytulić <3
Dziś przeklinam każdą z chwil w których wywołałam łzy,
Żałuję moich słów które zadały Ci ból,
Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być,
Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam,
Bez Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie,
Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje się tłem
Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się
Wykonać pierwszy ruch by odzyskać Cię znów.
Wiem że nadejdzie ten dzień w którym spełni się mój sen
W którym będzie znowu tak jakby narodził się świat
Na nowo będę kraść Twych oczu jasny blask
Na nowo będę Ci upiększać każdą z chwil..
____________________________________
Madzik <3
Trzymaj się jestem z tobą <3
Naprawdę nie masz się czym przejmować, uwierz <3
Ważne że w przyjaźni jest wszystko okey <3
Ciesz się że nasza czwórka się trzyma ;D
Kocham cię ! <333 ;***
piątek, 9 września 2011
Dziękuje wam ! x3
Siemacie !
Dziś mam bardzo zajebisty dzień dzięki moim kochanym przyjaciołom <3
Bez nich bym sobie nie poradziła <3
Irek <33.
Jesteś czymś najlepszym co mogło mnie spotkać w życiu z płci męskiej <3
Znam się z tobą trzy lata. Nie żałuje niczego z tobą związanego. No może tylko naszych 5 rozstawań się .
Ale dziękuje ci że jesteś nadal, bardzo ci dziękuje. A największe podziękowania za dziś. Wiedziałeś kiedy do mnie przyjść, wiesz kiedy jest źle. Dziękuje za to że byłeś, za rozmowę, za to wsparcie, za porady i po prostu za to że mnie mocno przytuliłeś. Naprawdę tego mi było trzeba <33 Aaa. I jeszcze dziękuje że byłeś ze mną dziś w tym szpitalu, sama bym tam nie wytrzymała, na prawdę. Jeszcze raz bardzo ci dziękuje ;**
Kocham cię ! <33 ;**
____________________________________
Madzik, Olćć, Aśś <33
Wam też wariaty bardzo dziękuje. To w sumie wy mi trochę otworzyłyście oczy. I to dzięki wam zaczęłam myśleć nad tym wszystkim. Bardzo, bardzo wam dziękuje. Następnym razem jak będzie mi odpierdalać to po prostu jebnijcie mnie i przywróćcie mnie do porządku, będę bardzo wdzięczna ;DD Kocham was ! <333333 ;*****
_______________________________
Małolat.
A co do ciebie. To dzięki ludziom wymienionym wyżej przejrzałam na oczy.
Chciałabym to zrobić teraz, już ale oczywiście ciebie nie ma, więc niestety będę musiała poczekać do poniedziałku. Ale oświadczam wszem i wobec że KONIEC Z NAMI.
Nie będziesz mnie tak traktował rozumiesz ? Nie będziesz ze mnie robił szmaty, którą byś tylko dupcył dla polepszenia własnego humoru. Koniec z tym ! Kobieta to nie zabawka. Nie wiem jak ludzie mogą być takimi chujami jak ty. Pewnie jesteś za głupi żeby zrozumieć to no ale jeśli rozumiesz (w co wątpię) to się kurwa zastanów nad sobą ! I nie pomiataj tak ludźmi, a przede wszystkim kobietami. Ogarnij się człowieku. !
Żegnam cię na zawsze ! Nie chce cię więcej widzieć ani znać.
________________________________
A teraz mniej więcej o tym co u mnie.
U mnie ogólnie teraz bardzo dobrze.
Matka na szczęście w szpitalu. Leczenie 6 tygodni. Tak szczerze nikt nie wierzy że jak wyjdzie to nie będzie piłą. Dziś ojcu uświadomiłam że jak matka wróci i będzie piłą to ja wychodzę z domu i nie wracam więc żeby przypadkiem nie był zdziwiony jak mnie w domu nie będzie. Bo na serio mam tego wszystkiego dość !
No to chyba tyle ; ]
Dziś mam bardzo zajebisty dzień dzięki moim kochanym przyjaciołom <3
Bez nich bym sobie nie poradziła <3
Irek <33.
Jesteś czymś najlepszym co mogło mnie spotkać w życiu z płci męskiej <3
Znam się z tobą trzy lata. Nie żałuje niczego z tobą związanego. No może tylko naszych 5 rozstawań się .
Ale dziękuje ci że jesteś nadal, bardzo ci dziękuje. A największe podziękowania za dziś. Wiedziałeś kiedy do mnie przyjść, wiesz kiedy jest źle. Dziękuje za to że byłeś, za rozmowę, za to wsparcie, za porady i po prostu za to że mnie mocno przytuliłeś. Naprawdę tego mi było trzeba <33 Aaa. I jeszcze dziękuje że byłeś ze mną dziś w tym szpitalu, sama bym tam nie wytrzymała, na prawdę. Jeszcze raz bardzo ci dziękuje ;**
Kocham cię ! <33 ;**
____________________________________
Madzik, Olćć, Aśś <33
Wam też wariaty bardzo dziękuje. To w sumie wy mi trochę otworzyłyście oczy. I to dzięki wam zaczęłam myśleć nad tym wszystkim. Bardzo, bardzo wam dziękuje. Następnym razem jak będzie mi odpierdalać to po prostu jebnijcie mnie i przywróćcie mnie do porządku, będę bardzo wdzięczna ;DD Kocham was ! <333333 ;*****
_______________________________
Małolat.
A co do ciebie. To dzięki ludziom wymienionym wyżej przejrzałam na oczy.
Chciałabym to zrobić teraz, już ale oczywiście ciebie nie ma, więc niestety będę musiała poczekać do poniedziałku. Ale oświadczam wszem i wobec że KONIEC Z NAMI.
Nie będziesz mnie tak traktował rozumiesz ? Nie będziesz ze mnie robił szmaty, którą byś tylko dupcył dla polepszenia własnego humoru. Koniec z tym ! Kobieta to nie zabawka. Nie wiem jak ludzie mogą być takimi chujami jak ty. Pewnie jesteś za głupi żeby zrozumieć to no ale jeśli rozumiesz (w co wątpię) to się kurwa zastanów nad sobą ! I nie pomiataj tak ludźmi, a przede wszystkim kobietami. Ogarnij się człowieku. !
Żegnam cię na zawsze ! Nie chce cię więcej widzieć ani znać.
________________________________
A teraz mniej więcej o tym co u mnie.
U mnie ogólnie teraz bardzo dobrze.
Matka na szczęście w szpitalu. Leczenie 6 tygodni. Tak szczerze nikt nie wierzy że jak wyjdzie to nie będzie piłą. Dziś ojcu uświadomiłam że jak matka wróci i będzie piłą to ja wychodzę z domu i nie wracam więc żeby przypadkiem nie był zdziwiony jak mnie w domu nie będzie. Bo na serio mam tego wszystkiego dość !
No to chyba tyle ; ]
czwartek, 8 września 2011
x33 .
Siemacie !
Po raz drugi zaczynam pisac tu bloga. Może tym razem zostanie na dłużej ^ ^
Do Madzika, Aśś i Olćć <3
Dziękuje ze powiedziałyście mi o tej mojej zmianie. Dziękuje wam za szczerość. Tylko proszę was nie mówcie że nic do mnie nie dociera, bo dociera, wszystko dociera. I na prawdę rozumiem.
Postaram się zmienić, obiecuje. Tylko nie wiem czy mi się uda ale na serio bardzo się postaram. Bo nawet mi brakuje dawnej siebie. Tylko jakoś to zmienianie spowrotem mi nie idzie, niestety. Albo nie potrafię albo boje się odrzucenia ludzi na których mi zależy, albo jedno i drugie. Zależy mi na przyjaźni z Kingą ale po prostu boje się że nie będzie chciała sie nigdzie ze mną pokazać ze względu na mój wygląd. A najbardziej boje się o mojego chłopaka.. Na nim mi zależy najbardziej, po prostu bardzo go kocham i nie chce go stracić.
Jeszcze chciałam was przeprosić za moją złą zmianę, za moje chamskie zachowanie i za wszystko inne. Nie obiecuje że wrócę ale spróbuje. Kocham was <33
_______________________________
Małolat <33
Hmm. Nie wiem dlaczego sie tak zachowujesz. Pamiętam cały czas jaki byłeś jak się pierwszy raz spotkaliśmy, pamiętam ten zajebisty pierwszy pocałunek nigdy go nie zapomną, nie przeżyłam wcześniej czegoś takiego. Nie możesz wrócić ? Taki jak byłeś wtedy ? Ja tak cię zachwalałam. Byłeś słodki, opiekuńczy, kochany, widziałam że ci na mnie zależy, że kochasz, byłeś dla mnie miły. A teraz ? Nie piszesz emotek na gg, niby takie nic ale to jest po prostu przyjemne, pisałeś i mówiłeś normalnie, byłeś miły dla mnie. A teraz co ? Jesteś dla mnie chamski, tylko ciągle krzyczysz, czuje się jakby ci na mnie nie zależało, jakbym po prostu była twoją zabawką i najgorsze jest to że czuje że mnie okłamujesz, że jesteś ze mną dla własnej przyjemności ... Nie chce tego. Chce być z tobą z miłości . Powiedz mi że tak jest, że jesteś ze mną bo mnie kochasz.. i ci na mnie zależy.
______________________________
A teraz o tym co się dzieje u mnie .
U mnie jest chujowo i bardzo źle !
Moja matka jest alkoholiczką. Dziś wróciła po 9 dniowym leczeniu w szpitalu. Jutro rano ma się stawić i ma być przeniesiona na oddział psychiatryczny. Ale wróciła do domu i od razu poszła po alkohol. Jutro rano będzie miała badanie alkomatem jak wyjdzie chociaż trochę promili to ją nie przyjmą. I wszystko pójdzie sie jebać ! Najebała się jak nigdy. Chociaż może mi sie tak wydawać bo przez aż 9 dni widziałam ją trzeźwą . Strasznie dziwnie jest widzieć trzeźwą po raz pierwszy w życiu po 14latach. Masakra. Zawsze jak jest najebana to się awanturuje ale dziś przeszła samą siebie. Oczywiście było na mnie i na mojego tatę że to ona przez nas pije. Ona jest chora psychicznie, powinni ją zamknąć w szpitalu psychiatrycznym do końca życia !
Nienawidzę jej. Nie chce matki alkoholiczki. Mam już tego dość ! Ja już psychicznie nie wytrzymuje. Mam kompletnie dość. ! Trudno jest nie mieć dość pijaństwa, awanturowania się własnej matki. Patrzeć jak prawie czołga się po ziemi po jest tak naprana, bać się wyjść z własnego pokoju żeby przypadkiem nie dostać i tylko liczenie ile razy się dostało od własnej matki ... Mam tego wszystkiego już kurwa dosyć..
Miki < 3.
Po raz drugi zaczynam pisac tu bloga. Może tym razem zostanie na dłużej ^ ^
Do Madzika, Aśś i Olćć <3
Dziękuje ze powiedziałyście mi o tej mojej zmianie. Dziękuje wam za szczerość. Tylko proszę was nie mówcie że nic do mnie nie dociera, bo dociera, wszystko dociera. I na prawdę rozumiem.
Postaram się zmienić, obiecuje. Tylko nie wiem czy mi się uda ale na serio bardzo się postaram. Bo nawet mi brakuje dawnej siebie. Tylko jakoś to zmienianie spowrotem mi nie idzie, niestety. Albo nie potrafię albo boje się odrzucenia ludzi na których mi zależy, albo jedno i drugie. Zależy mi na przyjaźni z Kingą ale po prostu boje się że nie będzie chciała sie nigdzie ze mną pokazać ze względu na mój wygląd. A najbardziej boje się o mojego chłopaka.. Na nim mi zależy najbardziej, po prostu bardzo go kocham i nie chce go stracić.
Jeszcze chciałam was przeprosić za moją złą zmianę, za moje chamskie zachowanie i za wszystko inne. Nie obiecuje że wrócę ale spróbuje. Kocham was <33
_______________________________
Małolat <33
Hmm. Nie wiem dlaczego sie tak zachowujesz. Pamiętam cały czas jaki byłeś jak się pierwszy raz spotkaliśmy, pamiętam ten zajebisty pierwszy pocałunek nigdy go nie zapomną, nie przeżyłam wcześniej czegoś takiego. Nie możesz wrócić ? Taki jak byłeś wtedy ? Ja tak cię zachwalałam. Byłeś słodki, opiekuńczy, kochany, widziałam że ci na mnie zależy, że kochasz, byłeś dla mnie miły. A teraz ? Nie piszesz emotek na gg, niby takie nic ale to jest po prostu przyjemne, pisałeś i mówiłeś normalnie, byłeś miły dla mnie. A teraz co ? Jesteś dla mnie chamski, tylko ciągle krzyczysz, czuje się jakby ci na mnie nie zależało, jakbym po prostu była twoją zabawką i najgorsze jest to że czuje że mnie okłamujesz, że jesteś ze mną dla własnej przyjemności ... Nie chce tego. Chce być z tobą z miłości . Powiedz mi że tak jest, że jesteś ze mną bo mnie kochasz.. i ci na mnie zależy.
______________________________
A teraz o tym co się dzieje u mnie .
U mnie jest chujowo i bardzo źle !
Moja matka jest alkoholiczką. Dziś wróciła po 9 dniowym leczeniu w szpitalu. Jutro rano ma się stawić i ma być przeniesiona na oddział psychiatryczny. Ale wróciła do domu i od razu poszła po alkohol. Jutro rano będzie miała badanie alkomatem jak wyjdzie chociaż trochę promili to ją nie przyjmą. I wszystko pójdzie sie jebać ! Najebała się jak nigdy. Chociaż może mi sie tak wydawać bo przez aż 9 dni widziałam ją trzeźwą . Strasznie dziwnie jest widzieć trzeźwą po raz pierwszy w życiu po 14latach. Masakra. Zawsze jak jest najebana to się awanturuje ale dziś przeszła samą siebie. Oczywiście było na mnie i na mojego tatę że to ona przez nas pije. Ona jest chora psychicznie, powinni ją zamknąć w szpitalu psychiatrycznym do końca życia !
Nienawidzę jej. Nie chce matki alkoholiczki. Mam już tego dość ! Ja już psychicznie nie wytrzymuje. Mam kompletnie dość. ! Trudno jest nie mieć dość pijaństwa, awanturowania się własnej matki. Patrzeć jak prawie czołga się po ziemi po jest tak naprana, bać się wyjść z własnego pokoju żeby przypadkiem nie dostać i tylko liczenie ile razy się dostało od własnej matki ... Mam tego wszystkiego już kurwa dosyć..
Miki < 3.
Subskrybuj:
Posty (Atom)