niedziela, 11 września 2011

Koniec nas ...

Siemacie !


Ehh.. Tak koniec nas. 
Co do tego mam bardzo mieszane uczucia.. Niestety. Myślałam ze będzie mi lepiej, łatwiej, lżej, a wcale nie jest tak do końca. Niby jest mi lżej bo nie muszę myśleć co ubrać żeby ci się podobało i żebyś się nie darł, co mam mówić i jak się zachowywać żeby cię nie denerwować i żebyś przypadkiem nie zrobił mi krzywdy, idę do ciebie i myślę : bożee, on znowu będzie chciał jak mam mu odmówić żeby nie był zły, żeby się nie obraził albo nie wiadomo co jeszcze. To było chore . Ale trochę mi cię i nas szkoda.. Jednak ten miesiąc przez który byłeś 'normalny' był fantastyczny ale żałuje że to ty byłeś pierwszy.. że to tobie się oddałam .. Żałuje ..

Popatrz w moje oczy
Wiem to cię boli ale,
Wszystko się kiedyś kończy
Albo się pierdoli... kochanie ..




______________________________
Miałam dziś spotkać się z Irkiem ale oczywiście mój tatuś musiał sobie wymyślić wyjazd do sklepu -.-
I przepraszam Irek że się nie spotkaliśmy, a miałam taką ochotę się do ciebie przytulić <3




Dziś przeklinam każdą z chwil w których wywołałam łzy,
Żałuję moich słów które zadały Ci ból,
Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być,
Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam,
Bez Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie,
Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje się tłem
Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się
Wykonać pierwszy ruch by odzyskać Cię znów.

Wiem że nadejdzie ten dzień w którym spełni się mój sen
W którym będzie znowu tak jakby narodził się świat
Na nowo będę kraść Twych oczu jasny blask
Na nowo będę Ci upiększać każdą z chwil..


____________________________________
Madzik <3
Trzymaj się jestem z tobą <3
Naprawdę nie masz się czym przejmować, uwierz <3
Ważne że w przyjaźni jest wszystko okey <3
Ciesz się że nasza czwórka się trzyma ;D
Kocham cię ! <333 ;***

1 komentarz:

  1. Misiek <3 Trzeba było mi powiedzieć jak jest z A... przecież bym jakoś pomogła i doradziła a nie ciągła byś tych chorych sytuacji :*

    Bądź sobą bo taką Cie kochamy <33

    A jutro w szkole raban z całą naszą czwórką <3 Kocham Was!

    OdpowiedzUsuń