sobota, 17 września 2011

Pojebało się wszystko !

Siemacie !


Trochę mnie tu nie było ale to dlatego że nie ogarniałam tego tempa tygodnia i wszystkich nowych wrażeń .
Co prawda dalej nie ogarniam nowych wrażeń ale coś napisać trzeba. Będzie mi lżej .. Chyba .
No to narazie tak ogólnie mówiąc wszystko się zjebało, no prawie wszystko.

________________________
Irek..
Ehh.. Kurwa.
To co było w ostatnich dniach nic dla ciebie nie znaczyło ?
Przecież byliśmy tak blisko. Znowu mi obiecałeś, znów narobiłeś mi nadzieji w chuj.
A wczoraj to zniszczyłeś. Zastanów się co robisz. ! Nie widziałeś że bym zajebiście szczęśliwa bo byłeś ! Bo miałam nadzieje ! Bo po prostu wiedziałam że jak się spotkamy to mnie przytulisz. Odmówiłam dziewczynie która na mnie leci spotkania bo czekam kurwa na ciebie idioto ! Nie jestem w stanie się popatrzyć na jakiegoś chłopaka i powiedzieć o ładny itd. Bo ty się dla mnie liczysz .. Zrozum to w końcu .. A ja myślałam że ty się zmieniłeś... Jak 'wydoroślejesz' i będziesz wiedział czego chcesz to daj mi znać .. <3.


________________________________
Aśś. <33
Kotek <3 Trzymaj się. <3 Wiesz że jestem z tobą i zawsze możesz na mnie liczyć. Musisz robić tak jak ci ostatnio mówiłam. Wiem ze to jest w chuja trudne ale to jest najlepsza metoda. Jak coś to wal zawsze kiedy masz jakiś problem . Kocham <33


_________________________________
Madzik <33
Ty też się trzymaj <3 Damy kurwa radę. Poradzimy sobie zobaczysz. Byle tobie się teraz z Jogurtem ułożyło ;D To jest teraz ważne. Jak ty będziesz szczęśliwa to ja też. Kocham <33


_________________________________
I jeszcze jedna sprawa.. 

Te jebane szmaty -.- Kurwa.
Wczorajsza lekcja wychowawcza będzie mi się śniła po nocach jako najgorszy koszmar. Jak sobie to przypomnę od razu mam łzy w oczach i się trzęsę. Jak sobie przypomnę co oni mówili to dramat.
Boszz. A jak przypomni mi się Magda to już kurwa dosłownie ledwo siedze. Nigdy nie zapomnę jak byłaś wtulona we mnie i nie płakałaś ty ryczałaś .. Mi tylko łzy leciały bo też już nie dałam rady i dlatego że nie mogłam nic zrobić .. Nasza klasa to największa tragedia .. Ehh. Mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy bo ja się wykończę przychicznie..


Spadam. Może wieczorem coś jeszcze napiszę <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz