Siemacie !
Troszku mnie tu nie było, niestety. Ale już weszłam i piszę. A ta notka zapowiada się na trochę długą ;D
W ostatnich dniach wydarzyło się dużoo nowych rzeczy ^ ^
Zacznę o tych gorszych. A więc :
______________
Dziś do szkoły wróciła Ola po czterech dniach nieobecności. Ucieszyłam się z tego bo miałam nadzieje że będzie znowu super bekowo i będzie można w końcu w czwórkę pogadać. Ale okazało się całkowicie odwrotnie..
Wczoraj jak pisałam z nią na gg to nie dała żadnej buźki i pisała chamsko do Aśś tak samo. Pomyślałam ze ma jakiś gorszy dzień czy humor ale dziś już przegięła -.- Nie przywitała się ani ze mną ani z dziewczynami, wogóle się nie odzywała przez cały dzień, chodziła wszędzie sama. Pisałam z nią liścik na angielskim. Dowiedziałam się że to my przestałyśmy się do niej odzywać, że jej to nie robi różnicy i mamy się nią wgl nie przejmować . Mówiłaś że ja się zmieniłam, zrobiłam chamska. Zrozumiałam to i wróciłam do mojej starej normalności, a ty co ? Co ty odpierdalasz ? Ty się w chuj zmieniłaś, zrobiłaś się strasznie chamska i olałaś nas wszystkie. Liczy się teraz dla ciebie ta cała Wikunia -.- Wkurwia mnie to. I co teraz będzie z naszą paczką ?
____________________________
Aśś. <33
Kotku mój <3 Nie przejmuj się tym chujem. <3 Jestem z tobą <3 Zawsze możesz na mnie liczyć. Nie przejmuj się to co Olka o tobie gada bo to same brednie. Nie wiem jak twoja przyjaciółka mogła ci coś takiego powiedzieć. No ale okey. Kocham <3333 ;*****
_____________________________
Madzik <33
Misiek <3 Ty też się trzymaj <33 Jestem z tobą <3 Wiem że wybierzesz dobrze. I tak już zrozumiałaś co do Kamila i Klaudii. Cieszę się z tego <3 Teraz wiesz że możesz mnie czasem słuchać ? ;D Daj szanse i spróbuj z Jogurtem. Wydaje mi się że wam sie uda ; ]] Szczęścia moja kochana ;*** <333 Kocham ;**** <333
________________________
M <3
Hmm. Co do ciebie ? To nie będę pisać o co dokładnie chodzi bo czuta tego bloga kilka osób które nie powinno. Ale wiedzą te osoby które mają wiedzieć. To dzięki tobie teraz jestem zajebiście szczęśliwa. Dzięki tobie chce wstać i iść. Pewnie dużo osób które czyta mojego bloga pomyśli że skaczę z kwiatka na kwiatek ale tak nie jest. Nie daje dupy tu i tam ani nic z tych rzeczy. M <3 jest kimś kto był od zawsze. Dosłownie. Tylko były wakacje, ferie potem się wracało i zapominało. A przynajmniej się starało zapomnieć. A teraz ? Wiem że mnie kochasz ;** Też cię kocham Misiu ;** I to tak bardzoo <3 Dajesz mi tyle radości że nie potrafię tego opisać. Gdy przychodzi od ciebie wiadomość na gg czy przychodzi mi sms od ciebie to od razu mam zaciesz. Przewinę tu mojego ulubionego sms'a od ciebie <3
" Będę cię tulasił i buział :* tak ze jeszcze będziesz miała dosyć :p kocham cię mój ty skarbeczku :* pragnę przytuliś twoje ciałko, pieścić, całować twe usta :*** "
Kocham tego sms'a <33 Dziękuje ci że jesteś. I mam tylko nadzieje że będziesz jak najdłużej <33 :***************
__________________________
Oprócz wydarzeń opisanych wyżej to co jeszcze u mnie ?
Chodzę do mamy prawie codziennie. Ehh. Czasem już nie wyrabiam.. Jak ja widze tamtych ludzi z tego oddziału to aż mam ciarki. Masakra. Powiem tyle że jak ktoś tego na własne oczy nie zobaczy to nie będzie wiedział jak to jest. Oczywiście nikomu tego nie życzę. A wracając do tematu to moja mama chodzi na zwolnionych obrotach tak też mówi. Dużo gorzej kontaktuje. To chyba przez lekarstwa. Ehh. Straszne to jest. A co mnie najbardziej przeraziło to że mi dziś powiedziała że ma lęki. Boi się wyjść na ulice .. Masakra. Ale z drugiej strony dobrze że się leczy. Bo w końcu zajebiście jest iść do niej przytulić się i czuć że nie śmierdzi alkoholem, że jest po prostu trzeźwa. I można z nią pogadać o wszystkim. Mam nadzieje że będzie tylko lepiej. ; ]
No to na tyle dziś ; ]
Dziękuje wszystkim osobą które to wgl czytają. ; ]
Narazie, trzymajcie się ; *
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz