Siemacie !
Po raz drugi zaczynam pisac tu bloga. Może tym razem zostanie na dłużej ^ ^
Do Madzika, Aśś i Olćć <3
Dziękuje ze powiedziałyście mi o tej mojej zmianie. Dziękuje wam za szczerość. Tylko proszę was nie mówcie że nic do mnie nie dociera, bo dociera, wszystko dociera. I na prawdę rozumiem.
Postaram się zmienić, obiecuje. Tylko nie wiem czy mi się uda ale na serio bardzo się postaram. Bo nawet mi brakuje dawnej siebie. Tylko jakoś to zmienianie spowrotem mi nie idzie, niestety. Albo nie potrafię albo boje się odrzucenia ludzi na których mi zależy, albo jedno i drugie. Zależy mi na przyjaźni z Kingą ale po prostu boje się że nie będzie chciała sie nigdzie ze mną pokazać ze względu na mój wygląd. A najbardziej boje się o mojego chłopaka.. Na nim mi zależy najbardziej, po prostu bardzo go kocham i nie chce go stracić.
Jeszcze chciałam was przeprosić za moją złą zmianę, za moje chamskie zachowanie i za wszystko inne. Nie obiecuje że wrócę ale spróbuje. Kocham was <33
_______________________________
Małolat <33
Hmm. Nie wiem dlaczego sie tak zachowujesz. Pamiętam cały czas jaki byłeś jak się pierwszy raz spotkaliśmy, pamiętam ten zajebisty pierwszy pocałunek nigdy go nie zapomną, nie przeżyłam wcześniej czegoś takiego. Nie możesz wrócić ? Taki jak byłeś wtedy ? Ja tak cię zachwalałam. Byłeś słodki, opiekuńczy, kochany, widziałam że ci na mnie zależy, że kochasz, byłeś dla mnie miły. A teraz ? Nie piszesz emotek na gg, niby takie nic ale to jest po prostu przyjemne, pisałeś i mówiłeś normalnie, byłeś miły dla mnie. A teraz co ? Jesteś dla mnie chamski, tylko ciągle krzyczysz, czuje się jakby ci na mnie nie zależało, jakbym po prostu była twoją zabawką i najgorsze jest to że czuje że mnie okłamujesz, że jesteś ze mną dla własnej przyjemności ... Nie chce tego. Chce być z tobą z miłości . Powiedz mi że tak jest, że jesteś ze mną bo mnie kochasz.. i ci na mnie zależy.
______________________________
A teraz o tym co się dzieje u mnie .
U mnie jest chujowo i bardzo źle !
Moja matka jest alkoholiczką. Dziś wróciła po 9 dniowym leczeniu w szpitalu. Jutro rano ma się stawić i ma być przeniesiona na oddział psychiatryczny. Ale wróciła do domu i od razu poszła po alkohol. Jutro rano będzie miała badanie alkomatem jak wyjdzie chociaż trochę promili to ją nie przyjmą. I wszystko pójdzie sie jebać ! Najebała się jak nigdy. Chociaż może mi sie tak wydawać bo przez aż 9 dni widziałam ją trzeźwą . Strasznie dziwnie jest widzieć trzeźwą po raz pierwszy w życiu po 14latach. Masakra. Zawsze jak jest najebana to się awanturuje ale dziś przeszła samą siebie. Oczywiście było na mnie i na mojego tatę że to ona przez nas pije. Ona jest chora psychicznie, powinni ją zamknąć w szpitalu psychiatrycznym do końca życia !
Nienawidzę jej. Nie chce matki alkoholiczki. Mam już tego dość ! Ja już psychicznie nie wytrzymuje. Mam kompletnie dość. ! Trudno jest nie mieć dość pijaństwa, awanturowania się własnej matki. Patrzeć jak prawie czołga się po ziemi po jest tak naprana, bać się wyjść z własnego pokoju żeby przypadkiem nie dostać i tylko liczenie ile razy się dostało od własnej matki ... Mam tego wszystkiego już kurwa dosyć..
Miki < 3.
Kocham Cię, Miki <3
OdpowiedzUsuńJestem z Tobą zawsze i wszędzie, o każdej porze dnia i nocy... <3
Przepraszam za wiele...i prosze również o dużo... <3
<33333333333