piątek, 21 października 2011

Maya ! x3

Siemacie !



Dziś mam dziwny dzień. Jakby w połowie mam dobry humor, a w drugiej połowie tak nie bardzo.
Zacznę od czegoś na czym mi najbardziej na świecie zależy. Czyli przyjaźń i przyjaciółka Madziaa. <3
Zawdzięczam ci w chuj rzeczy, bardzooo w chuj. Byłaś i jesteś zawsze kiedy cię potrzebowałam i potrzebuje. Mimo tego jaka jestem chamska, wredna itd. Bardzo ci za to dziękuje. Postaram się z całego serca, ze wszystkich sił żeby było między nami jak najlepiej. I nie chce się już kłócić przez jakiegoś chłopaka to jest najgorsze co może być. Nie chce żeby jeszcze kiedyś nas jakiś chłopak poróżnił. Bardzo cię kocham <3
Nigdy ale to przenigdy nie odchodź odemnie bo ja sobie nie poradzę . Bez ciebie, bez twojego wsparcia, ciepła.
KOCHAM <333           ( I pamietaj o tym chodźby nie wiem co. )



Teraz bardzo pioronująca wiadomość !
Moja mamusia wróciła sobie z leczenia. Jest z moim ojcem w separacji i praktycznie jej w domu nie ma. I ma faceta. Nie no nic nie mówie. Fajnie jest. Ten facet ogólnie zajebisty jest, lajtowy i wgl. I oczywiście nazwał mnie Mayą. ^ ^   Mam mu wymyślić jakąś ksywe tylko nie mam pomysłu -.-  I to jest złe. No ale coś na pewno się wymyśli.







To mój Labirynt Uczuć .

http://www.youtube.com/watch?v=Pl2f5ah3Tfo&feature=BFa&list=PLBC48B717DA720CDB&lf=mh_lolz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz