Siemacie !
Nic się nie zmieniło od wczoraj.. Tylko się pogorszyło.
Chłopak mojej najlepszej przyjaciółki się we mnie zakochał. Ja nic nie zrobiłam do cholery ! Nie dałam mu żadnej nadziejii, nie zarywałam, nie uwiodłam, gadałam jak z kolegą. To kurwa dlaczego ?
A najbardziej boli mnie to że moja przyjaciółka ma do mnie żal za to ze on woli mnie od niej, że się we mnie zakochał . Rozumiem cię. Wiem ze cię to boli, wiem ze jest ci z tym wszystkim ciężko.
Ale jak mi mówiłaś że ja jestem lepsza od ciebie we wszystkim, że chciałaś być jego idealną, a stała się nią twoja przyjaciółka. Nie mogę tego znieść. Nie mogę znieść siebie że jestem taka jaka jestem. Że zniszczyłam mojej własnej kochanej przyjaciółce związek w którym była szczęśliwa.
Boli mnie to .. w chuj kurwa mnie to boli .
I jeszcze nie umiem cię pocieszyć .. Co ze mnie za przyjaciółka ?
Kurwa. Jak mam ci pomóc ? Co mam zrobić żebyś nie była zła na mnie i nie miała do mnie żalu ? Powiedz mi proszę ...
Zależy mi na tobie Magda ! Kurwa no. !
Jesteś moją najlepsza przyjaciółką. Najlepsza jaką miałam !
Jak ja mam to naprawić ? Co mam zrobić .?
Nie wiem, nic kurwa nie wiem..
Nie radzę sobie w tym momencie . Łzy mi lecą że nie potrafie być twoją wymarzoną przyjaciółką .. Taką jakś zawsze chciałaś..
Pamiętaj zawsze że jesteś najważniejsza, ze cię kocham i to w chuj. Że nigdy nie chciałam żeby żaden chłopak stanął między nami. Kocham cię <3
Wybacz mi za wszystkie złe rzeczy jakie ci zrobiłam. Nie chciałam. Dla ciebie chciałam tylko i wyłącznie jak najlepiej . Przepraszam !
Nie czuje nic do niego, nie kocham go. !
Zależy ? Teraz już kurwa nie wiem. Może zależy mi na nim po prostu jak na koledze. Nie wiem. Mam nadzieje że tylko jak na koledze ..
Nienawidzę świata !
Nienawidzę tych ludzkich piekielnych bestii !
Nienawidzę moich jebanych błędów które tak często popełniam, a nie potrafię ich naprawić !
Odchodzę z rapem w uszach ...
zapraszam do wzięcia udziału w konkursie który odbywa się na moim blogu :) do wygrania 2 bony o wartości 50zł na dowolne obuwie :) szczegóły na :
OdpowiedzUsuńDIRTY-POISON.BLOGSPOT.COM